שיפוץ כולל על בסיס מבנה קיים

מסדה 11

בתחילת רחוב מסדה (בית מספר 11) בחיפה, נקראנו לייצר דירה נעימה ומגניבה לדייריה. הדירה, בעלת שני חדרים ושתי מרפסות בגודל של 50 מ"ר, הייתה בנויה נכון ובעלת תשתיות תקינות, אך היה נדרש חידוש של המראה הכללי, בתקציב נמוך. הונח פרקט למינציה למראה חם וביתי, המטבח וחדר המקלחת חודשו על ידי התקנת ברזים, תיקוני צבע, רובה ומדבקות. החלונות, בעלי התריסים המיוחדים, שוקמו ונצבעו בצבע דומיננטי, הדלתות שויפו ונצבעו למראה וינטג'. הקירות נצבעו בלבן וצהוב בהיר והותקנו מזגנים חדשים.
הדירה הפכה לדירה מאוד ייחודית בסביבתה, בעלת אופי וסגנון.

מסדה 28

רחוב מסדה בחיפה הוא רחוב עם אופי וסגנון ומתרכזים בו הרבה אנשים צעירים ומגוונים, אחוז גבוה מתושבי הרחוב חיים בדירות שכורות.
מאוד שמחנו כשהתבקשנו לעשות מייקאובר לדירה מגניבה ומרווחת (כ- 65 מ"ר), הנמצאת בלב הרחוב- הכנסנו חיים תוך שמירה על אופי הבית.
הותקן ריצוף מסוג פרקט למינציה, אריחים מצוירים ומטבח חדש. הקירות נצבעו ב- 3 צבעים (אפור, לבן ותכלת), הדלתות והחלונות טופלו ושויפו למראה וינטג', החלפנו את האסלה והמקלחון, ברזים, שקעים ומתגים וכמובן, המזגן הישן הוסר והכנסנו 2 מזגנים חדשים. לא וויתרנו על גופי תאורה מעוצבים, שנתנו את הטאצ' הסופי.
נחתם חוזה עוד בטרם הסתיים השיפוץ וזוג צעיר קיבל בית מושקע ונעים.

יד לבנים 189

מהפך מדהים לדירת 4 חדרים, ביד לבנים 189, חיפה.
הגענו לדירה עם קירות מתקלפים, כלים סניטריים שבקושי מתפקדים, רצפה לא נעימה, מטבח מיושן, מזגנים שעבר זמנם וקרמיקות אקראיות.
במשך כ- 5 שבועות, הפכנו את הדירה למודרנית, יפה ונוחה.
בוצעו כל התיקונים הדרושים, הותקנה רצפת פרקט למינציה, הדלתות והחלונות שויפו, נצבעו וקיבלו ידיות חדשות. המטבח, השירותים והמקלחת הוחלפו לחלוטין, נבחרו אריחים מצוירים לחיפוי, הארון והמזגנים הישנים הוסרו והותקנו חדשים במקומם והקירות נצבעו בשלושה צבעים רכים למראה מואר וצעיר.
שבוע לאחר סיום השיפוץ, נכנסה משפחה צעירה לביתה החדש.

הרב אוחנה 37

פרויקט מייקאובר ברחוב הרב אוחנה בהדר תחתון בחיפה- אזור הנחשב לאזור חלש וקשה למציאת שוכרים איכותיים.
קיבלנו דירה מוזנחת- קירות מתקלפים ומכוסים בעובש, מטבח שבור, ברזים חלודים, רצפה שעבר זמנה, נראה שהדירה לא טופלה הרבה שנים.
מה עשינו?
טיפלנו בקירות, תוך שימוש בקוטלי עובש ופטריות וצבענו אותם בצבעים רגועים ונעימים. שיקמנו את כל הדלתות וחלונות העץ, בחדרי האמבטיה והשירותים החלפנו ריצוף, אסלה וניאגרה, ברזים, מראה ומקלחון, התקנו מזגנים חדשים, גופי תאורה מעוצבים בכל הבית והחלפנו שקעים ומתגים.
את המטבח העצוב הפכנו למטבח נעים ומזמין, תוך שמירה על עלות מינימאלית, החלפנו את כל הדלתות והמגירות, והתקנו ארון עילי תואם, הנחנו קרמיקה חדשה וברז.
השינוי היה מדהים, תראו בעצמכם.
נמצאו דיירים עוד לפני סיום השיפוץ, לדיירים טובים ומסודרים ב- 25% מעל למחיר ההשכרה הקודם.

לפני

אחרי

דילוג לתוכן