המלצות

אנחנו רוצים להמליץ בחום על השירות והיחס שקיבלנו מבעל הדירה שי והבה. שכרנו דירה בבעלותו במשך 3 שנים, קיבלנו שירות, מענה ויחס מעולה. השירות שקיבלנו היה מהיר ומקצועי ביותר. קיבלנו רושם ששי הינו אדם אמין, מקצועי ובעל יחסי אנוש מעולים.

בתור זוג בעולם השכירות שחווה ביחד ולחוד אינספור דירות ובעלי דירות מכל הסוגים והמינים, אנחנו חייבים לציין שזו הפעם הראשונה שיש לנו פשוט שקט. בכל פעם מחדש אנחנו נדהמים לגלות את האחריות המלאה של שי כלפי כל דבר שקשור לדירה, ואת הטיפול המסור שלו בה ממש כאילו היה גר בה בעצמו. קל לשכוח שהדברים האלו לגיטימיים במציאות שלנו, ועדיין נפלא להיתקל בבעל מקצוע שהדאגה לדיירים שלו היא בראש סדר מעייניו. ממליצים בחום! דן ורוני.

שי מנסה להודות לך במילים על חווית המכירה אך אין מילים שיכולים לתאר חוויה זו שהיא הרבה מעבר לשביעות רצוני . כבר מפגישתנו הראשונה התרשמתי מהרצינות שבה אתה מתייחס ללקוחותיך ולעיסוקך . לאורך החודשים הפגנת מקצועיות חסרת פשרות בכל התנהלותך . הסובלנות שהפגנת לאורך כל הדרך הינה ראויה לציון . לאורך כל הדרך הרגשתי שיש על מי לסמוך , שיעדכן אותי בכל פרט וישמור על האינטרסים שלי הרבה מעל שביעות רצוני . כיף לפגוש אנשים שמבינים שרות מהו תרתי משמע . תמשיך כך והעולם יחייך אליך בחזרה . תודה ענקית . צור ( תל אביב )

שלום שי, אנחנו מודים לך על עבודתך המצויינת שעשיתה בשבילנו בשנתיים אחרונות גם בניהול שכירות הדירה שלנו וגם בניהול מכירתה. אתה ברור רציני ואמין, תמיד זמין, ותמיד סבלני עם חיוך. ולכן אנחנו ממליצים בחום לכל מי שמעוניין להשתמש בשירותך וזמינים לשלאות במיקרה הצורך. בברכה,

שי היקר. שמח על ההזדמנות להודות לך על הליווי המקצועי והלבבי בעסקת המכר. לאורך כל שלבי העסקה החל מהבנת השוק דרך קביעת המחיר,איתור הקונים,טיפול במסמכים מול הערייה וכמובן סגירת החוזה.. הרגשנו שאנחנו עובדים עם מקצוען אמיתי! אחד שמכיר את החוקים לעומק ויודע לתת פתרונות/רעיונות על מנת להשיג את הערך הנכון של הנכס ולהוציא את העסקה לפועל. אני מאחל לנו שנמשיך לשתף פעולה גם בעסקאות הבאות . דרורי ש. אוהב .מכבד. מעריץ.

נפגשתי עם שי לפני שנתיים בעקבות המלצה של חבר קרוב בנוגע להתעניינות בהשקעת נדלן. זה תענוג להסתכל לאחור אחרי שנתיים בסיפוק רב ולהבין שבחרתי נכון בבחור מקצועי שהוכיח את עצמו משלב תיאור ההשקעה , בחירת הנכס וניהולו באופן מושלם ומדוייק. אחלה בן אדם שתמיד זמין לכל שאלה/בעיה. אני ממליץ בחום.. בימינו זה לא פשוט לפגוש אנשים כאלו בדרך..

הכרנו את שי כשהיינו דיירים בנכס שהוא ניהל, והחוויה החיובית איתו גרמה לנו להבין שיש פה אדם מיוחד, שאפשר לסמוך עליו. שי הוא מנהל נכס ועסקאות מצויין! רכשנו שני נכסים דרך שי, והוא ביצע את הכל בכישרון ובחיוך, מאיתור הנכס, ניהול העסקה, שיפוץ, איתור דיירים וניהול הנכס. עם חושים חדים, ידע נרחב, ומעל לכל שירות שירות שירות! ממליצים בחום!

לפני כשלוש שנים רציתי לקנות נכס להשקעה. אני אם חד הורית בלי יותר מדי מזומנים מיותרים. רציתי משהו שיתן לי עוד הכנסה נחמדה מדי חודש מבלי שאצטרך להתחייב לבנק .נפגשתי עם שי ואחרי כ-15 דקות שיחה , הוא הבין בדיוק את הצרכים והרצונות שלי מול האמצעים שעומדים לרשותי. כעבור שבועות ספורים, נסעתי איתו לראות את הדירה שתוך 5 דקות היה ברור שזו בדיוק הדירה בשבילי . מאז 3 שנים ששי דואג לתחזוקת הבית מה שמשרת את הדיירים ואותי . כל תקלה מטופלת תוך שעות ספורות . רק טבעי שגם הדיירים וגם אני הולכים ים שי כבר שנה שלישית . ממליצה בחום על ראש נטול דאגות , והשקעה של מינימום זמן לצד אדם אמין ומקצועי

שי הוא אדם אמין מהמדרגה הראשונה !! מקצועי בעל רמת ניהול נכס מהטובות שיש בארץ. מתחיל בבחירת הנכס (כאילו זה נכס שלו ! )לעד מציאת המשכיר הסופי . אחרי שיחה אחת אדם בוגר יבין כי יש לו עסק עם מיקצוען אמיתי . בהצלחה !

דילוג לתוכן