אודות

שמי שי והבה, מנכ"ל APT-V, כיום מתגורר בחיפה.
משנת 2003 התחלתי לרכוש נכסים עבורי באזורים שונים בארץ ובארה"ב ולמדתי את הפוטנציאל האדיר שבשוק זה. גייסתי משקיעים וצברתי ניסיון, ומה שהיה עיסוק צדי הפך לעיסוקי העיקרי. משקיעים רבים ומכרים הצטרפו לדרך, מה שהביא אותי להרחיב את הפעילות שלי ולאפשר לאחרים להתעסק פחות בנדל"ן עצמו ובעיקר ליהנות מהפירות.

משנת 2008 אני עוסק בתחום הנדל"ן באופן מקצועי- אני בעלים של מספר דירות והחברה שבבעלותי מנהלת כ- 120 נכסים של משקיעים אחרים. אני בעל ניסיון רב באיתור נכסים אטרקטיביים, ניהול משא ומתן, התנהלות מול הבנקים, הרשויות ואנשי מקצוע בתהליכי השכרה, קניה ומכירת נכסים. מכיר את שוק השכרת הדירות ומאמין במתן שירות מעולה לדיירים, כמו גם לבעלי הדירות.

כבר בתחילת דרכי הבנתי עקרון חשוב, שנכון הן מבחינה מוסרית והן מבחינה עסקית: דייר שמרוצה מהבית, ידאג לשימורו וירצה להישאר ולהתגורר בו – מה שאומר שעלות התחזוקה של הנכס יורדת מידי שנה.

במיוחד בזמנים אלו, בהם יותר ויותר אנשים בוחרים לגור בשכירות, אנו רוצים לכבד צורך זה ולהציע דירות איכותיות ונקיות, מענה אדיב וקשוב, מהיר ואפקטיבי לבעיות תשתית ובירוקרטיה שמתעוררות באופן טבעי.

השקעה בנדל"ן נחשבת להשקעה פאסיבית, אך לעיתים קרובות מסתבר כי יש צורך בלא מעט אקטיביות בשביל לתחזק דירה המוצעת להשכרה. בנוסף, אי התמצאות מלאה בתחום או ריחוק גיאוגרפי ממיקום הנכס, עלולים להוביל להתעסקות ולהוצאות מיותרות.

מי שעיקר עיסוקו אינו נוגע לתחום הנדל"ן, יכול לבחור להיעזר במומחים בתחום ובכך לשחרר את עצמו מהרבה שיחות טלפון, נסיעות, חיפוש אחר אנשי מקצוע, המתנה בתור לרשויות ובירוקרטיה.

מטרתנו הינה לחבר את הצורך והרצון של אנשים בדיור איכותי ושירות הוגן מבעל הנכס, לבין הרצון של בעל הנכס לאפשר זאת, תוך שמירה על תשואה נאה והתעסקות מינימאלית בנושא.

ענף נוסף שצמח מתוך העבודה עם נכסים ובעלי נכסים הוא תחום ההשבחה. אנחנו עוסקים בשיפוץ, שינוי והשבחה של חללים, לטובת העלאת האטרקטיביות שלהם. אנחנו מכינים דירות להשכרה ולמכירה, עושים את זה במגוון רמות ומחירים, במקצועיות ותוך עמידה בלוח זמנים.

איתור שוכרים

איתור הדיירים הינו אולי השלב המשמעותי ביותר בכל תהליך השכרת הדירה. בחירת השוכרים תתבטא בשימור הבית וההוצאות הנלוות, במשך תקופת ההשכרה, בגביית התשלומים וביחסים הבינאישיים הנרקמים בנינו. לכן, אנחנו מקפידים לבחור בשוכרים העומדים בקריטריונים ברורים שהצבנו, על מנת לשמור על התנהלות זורמת ומיטיבה.
גישה זו דורשת השקעת מאמצים רבים יותר, מאשר לקפוץ על הדייר הראשון שמוכן לשלם, אך היא משתלמת בטווח הארוך. הפצה אינטנסיבית של הדירה במדיות השונות, זמינות מלאה למענה למתעניינים והגעה לדירה, בכל שלב ובהתראה קצרה, מאפשרת איתור מקצועי ומהיר.
לפני החתימה על חוזה ומסירת הדירה, אנו מוודאים שיש לדיירים צ'קים ויכולת לממש אותם ותמיד נדרוש ערבות מאדם חיצוני, ממעגל ראשון, שיחתום וימסור צ'ק ביטחון.

ליווי הדיירים

אנחנו מלווים את הדיירים פיזית בכל ההליכים, החל ממעמד החתימה על הסכם השכירות, דרך ההעברה של החשבונות על שמו ברשויות השונות וכלה בכניסה לדירה. למעשה, אנחנו לא רק מוודאים שהמעבר לדירה יהיה חלק, אלא גם דואגים לתת תחושה טובה, שתתרום להיכרות ולרכישת האמון ההדדי שתלווה את כל הנוגעים בדבר לאורך כל הדרך.
הדיירים יכנסו לדירה נקייה ומסודרת, ובהתאם, אנו מוודאים, שבעת עזיבתם נקבל דירה במצב זהה למצב בו היא נמסרה.

שירות וזמינות מלאים

אנחנו עומדים לרשות הדייר ובעל הדירה בזמינות מלאה. אנשי מקצוע אמינים נותנים מענה מיידי לכל בעיה. התקלקל המזגן? התפוצץ צינור מים? אישור של בעל הדירה בSMS- ואנחנו מטפלים בבעיה במהירות, במקצועיות ובמחיר מעולה. קפץ החשמל והדייר לא מבין מה עושים? נסביר לו. השירות שלנו כולל אפילו התנהלות מול ועד הבית…למעשה אנחנו מטפלים בכל עניין שבגינו מוטרדים בעלי הדירות ביומיום.

תמיכה לאורך כל הדרך

המטרה שלנו היא לאפשר לך, כבעל הנכס, ליהנות מהכנסה פאסיבית מנדל"ן בראש שקט. אנו נותנים תמיכה מלאה מבחינה אופרטיבית ומנהלים עסקה הוגנת, תוך שמירה על אינטרס לקוחותינו ויחס אדיב ומכבד לכל המעורבים.
אנחנו תומכים רעיונית ומקצועית, באפשרויות ההתפתחות השונות- החל משיפוץ קל ועד להשבחה רחבת היקף, ליווי תהליכי מכירה וקניית נכסים.
בהצטרפות לקבוצה תוכלו ליהנות משירות של אנשי המקצוע שלנו- שמאים, יועצים פיננסים, עורכי דין וספקי עבודות מקצוע ומהניסיון שלנו באיגוד ותפעול אנשי מקצוע, ניהול משא ומתן אפקטיבי וממחירים אטרקטיביים.

מנכ"ל APT-V

שמי שי והבה, אני יליד שנת 1974 וגדלתי בכרמיאל.
אני עוסק בנדל"ן בצורה מקצועית משנת 2008, אני בעלים ומנהל דירות להשכרה בארץ ובניו יורק, וזו הפילוסופיה העסקית שלי:
כבר בתחילת דרכי הבנתי שדייר ששוכר בית שמטופל היטב, מתחבר לנכס ורוצה לחדש חוזה פעם אחר פעם.
בית שמייצר אורך חיי דייר – זהו בית שעלות התיקונים בו יורדת משנה לשנה.
במיוחד בזמנים אלו שיותר ויותר אנשים נזקקים לגור בשכירות, אנו חייבים לכבד צורך זה ולשנות את המנטאליות של בעלי דירות שלא מתחזקים את הנכסים שלהם ולא מכבדים את הדיירים שלהם.
אני גאה שהדיירים שלי לא עוזבים את הדירות ומחדשים חוזים
כי מחר אלה יהיו הילדים שלנו!


אשמח לענות לכל שאלה.
שלכם,
שי והבה
מנכ"ל חברת
 

דילוג לתוכן